Obavijest - prijelaz na novi TTF poslužitelj
TTF od 01.01.2017 koristi novi web i mail poslužitelj.

Za prijavu putem webmaila koristi se korisničko ime bez @ttf.hr
Pri konfiguriranju e-mail klijenata za dolazni i odlazni poslužitelj potrebno je upisati singer.ttf.hr.

Više možete pročitati na: E-mail i pristup internetu

Srđan Cvetanović, CARNet koordinator, 25.12.2016 11:55

Nadogradnja TTF-poslužitelja
Sutra (utorak) 10. prosinca 2013 u planu je nadogradnja fakultetskog poslužitelja na novi operacioni sustav,  pri čemu bi moglo doći do privremenog prekida rada vitalnih servisa (e-pošta, web, webmail, te spajanje od kuće). Nadogradnja počinje iza  15 sat i traje oko dva sata.
L. Ćavara, 09.12.2013 10:39

Omogućen bežični pristup internetu u prostoru Tekstilno-tehnološkog fakulteta
S početkom studentske godine omogućen je bežični pristup internetu u prostoru Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a. U bežičnu mrežu prijaviti se mogu svi koji posjeduju AAI identitet sa našeg fakulteta i drugih ustanova.
Srđan Cvetanović, 09.10.2013 12:27    Cijeli tekst

Nova inačica Sophos-antivirusa puštena u promet
Kako je najavljeno u vijesti ispod, na Sophos poslužitelju TTF-a puštena je nova inačica Sophos antivirusnog softvera sa više funkcionalnosti u promet.

Računala korisnika, na kojima je instaliran Sophos antivirus, će se automatski nadograditi na novu inačicu. Potrebno je samo da bar jednom računalo bude pokrenuto pod administratorskim ovlastima .
Uredništvo, 02.03.2011 09:15

Prijelaz na novu inačicu Sophos antivirusa
Obavještavaju se svi korisnici Sophos antivirus-zaštite (koja je jedina službeno podržana od strane fakulteta), da je u tijeku postupni prijelaz na novu inačicu:

Sophos Anti-Virus za Windows 7.x -> Endpoint Security and Control 9/9.5

Migracija bi trebala biti gotova do konca veljače o.g., pa se korisnici mole, da se strpe i da samostalno ne uklanjaju staru inačicu, jer je podpuno funkcionalna do konca ožujka o.g. (Zbog povremenih upozorenja o potrebi prijelaza na novu inačicu, koja se povremeno pojavljuju na zorniku ne treba se uznemiravati).
L. Ćavara, 28.01.2011 12:34

Prijelaz na administriranje AAI imenika kroz ISVU
Poštovani studenti i djelatnici!

U tijeku je prijelaz na održavanje AAI imenika putem ISVU-a.
Uredništvo, 14.01.2010 08:32    Cijeli tekst

Windows XP: kako spojiti dva računala mrežnim kablom
za kopiranje podataka s jednog na drugo računalo
Odmah na početku jedna napomena:
Ne može poslužiti obični mrežni, nego vam je potreban ukršteni ( cross over ) mrežni kabel.

Procedura:
Uredništvo, 21.10.2009 15:34    Cijeli tekst

Kako USB memoriju provjeriti na viruse i nađene očistiti
Nakon kratkog uvoda u nastavku teksta slijede praktične upute: kako USB memoriju provjeriti na viruse i nađene očistiti...
Uredništvo, 14.07.2009 12:58    Cijeli tekst

Outlook Express - kad nestanu poruke iz "Inbox"-a
Što korisnik "Outlook Express"-a treba učiniti kad, odnosno da ne nestanu poruke iz "Inbox"-a?
Uredništvo, 16.07.2008 14:59    Cijeli tekst

ISVU, instalacija (upute za nastavnike)
Ovo su upute kako s administratorskim ovlastima na svom računalu nastavnik sam može instalirati Nastavnički modul "Ispiti".
Uredništvo, 13.02.2008 12:29    Cijeli tekst

Stariji članci >>>